دام های کشنده ی شروع بازی Deadly Opening Traps
 

دام های کشنده ی شروع بازی

Deadly Opening Traps

with GM Bryan Smith

مدت زمان: دو ساعت

TheChessWorld.com Store

opening-traps

چرا شما به مهارت دام های شروع بازی نیاز دارید؟

دام های شروع بازی چیزی است که می تواند در همان لحظه برنده را تعیین کند. همه از این که در حرکت هفتم یک مهره عقب بیافتند و یا اینکه شاهشان در حرکت دهم زیر حملات حریف قرارگیرند متنفرند و همزمان همه دوست دارند با داشتن سلاح های خطرناکی بنام دام های شروع بازی فورا ظرف تنها چند حرکت برنده شوند.

اگرشما بازیکنی هستید که میخواهید از به دردسر افتادن در شروع بازی اجتناب کنید درعین حال حریفتان را به خاطر حرکات نادرست درشروع بازی تنبیه کنید این پکیج اموزشی مناسب شماست.

شما چه چیزی یاد خواهید گرفت؟
در این دوره آموزشی ویدوئی دو ساعته شاهکار فوق العاده ای از استاد بزرگ برایان اسمیت ارائه شده است که در آن مهمترین دام های شروع بازی که هر بازیکنی در هر سطحی از آماتور تا استاد بزرگ باید بداند، توضیح داده شده است. در این آموزش مثال ها از ساده ترین  نمونه ها شروع و به پیچیده ترین آنها میرسد.

با تماشای با دقت این دی وی دی و دنبال کردن مثال ها، شما از به دام افتادن در خیلی از شروع بازی هایتان نجات پیدا می کنید، و همچنین شما با استفاده ازین دام ها امتیازات غیر منتظره ی زیادی در مسابقاتتان بدست میاورید.

اطلاعات در این آموزش مختص بازیکنان زیر ریتینگ 2200 است. در واقعا نتایج این بازیکنان با استفاده از این دام ها فوق العاده است!

این پکیج شامل:

- توضیح کامل نوزده دام بسیار قدرتمند که در مقابل بازیکنان تایتل دار نیز جواب می دهد.

- ایده های خاص در شروع بازی که شما را از به دردسر افتادن دور میکند.

- تکنیک های جالب برای تنبیه کردن حریفانی که  حرکات نادرست و غیر معمول در شروع بازی انجام می دهند.

- توصیه هایی استاد بزرگ برای بکارگیری دام ها در مقابل بازیکنانی که برای شروع بازی شما تدارک دیده اند.

- نکات تکمیلی و جالب