پین پول چیست ؟

  • پین پول اولین سرویس فروش شارژ است که کاربران را در تخفیف خود شریک میکند.

تخفیف ویژه با پین پول

شارژ خود را از پین پول تهیه کنید و  تخفیف بگیرید


شروع کنید

ثبت نام در پین پول

برای شروع فعالیت در پین پول ابتدا باید عضو شوید.

و فرم ثبت نام را پر کنید.

نمونه فرم ثبت نام
  • شماره موبایل : کد شناسایی شما در سایت پین پول شماره همراه شما است و پین پول از این شماره فقط جهت خدمات رسانی به شما کاربر عزیز استفاده میکند .
  • شماره موبایل معرف : بابت خریدهایی که شما میکنید به معرفتان سود پرداخت میکند. شما هم میتوانید دوستانتان را به پین پول معرفی کنید و بابت خریدهای آنها سود دریافت کنید
  • نوع کاربری: هنگام عضویت شما میتوانید انتخاب کنید که نوع کاربر شما در پین پول چگونه باشد. دو نوع کاربری در پین پول وجود دارد :
    1. عادی : شما میتوانید افرادی را به عنوان زیر مجموعه به پین پول معرفی کنید و بابت خرید های آنها به شما پورسانت پرداخت میشود .(فقط کاربری مستقل)
    2. مستقل : در این روش شما کسی را به پول معرفی نمیکنید و سود حاصل خریدهای شما مستقیما به شما پرداخت میشود. این نوع کاربری بیشتر برای فروشندگان کارت شارژ مانند فروشگاه ها ، کافی نت ها ، دفاتر خدمات ارتباطی و ... مناسب است .

نحوه فعالیت پین پول به صورت میباشد که شما بعد از عضویت در پین پول میتوانید به راحتی شارژ تلفن همه اپراتور ها را خریداری نمایید و همچنین قبض های خود را به صورت امن پرداخت کنید .


 تغییر به این صورت است که با توجه به اینکه بیشتر کاربران پین پول بعد از مدتی نوع کاربری خود را از عادی به مستقل تغییر میدهند و نسبت به دریافت درصد تخفیف کاربران مستقل تمایل بیشتری دارند ، نوع کاربری عادی از سایت حذف میشود و تمامی کاربران به نوع مستقل تغییر داده خواهند شد .

در واقع سایت پین پول به یک سایت ارائه دهنده خدمات شارژ و قبض با بالاترین درصد تخفیف تبدیل میگردد .

تمامی تلاش تیم پین پول بر این است که بتواند بالاترین تخفیف ها را به کاربران خود ارائه دهد .